WC kabiny

Materiálové provedení

Mezi základní materiálové provedení sanitárních příček patří:

LPL 24 mm – zahušťovaná, impregnovaná dřevotřísková deska typu P5 odolná vůči vlhkosti a mechanickému poškození, která je oboustranně potažená laminátem – melaminem. Nosná konstrukce sanitárních příček se skládá z hliníkových profilů, které jsou eloxované v přírodní barvě nebo jsou pokryté barvou pomocí práškové metody z palety barev RAL. Celá konstrukce sanitárních příček je usazená na stavitelných nožičkách o výšce 170 mm, které umožňují vyrovnávat nerovnosti podlahy. Celková výška sanitárních příček činí 2000 mm. Dveřní křídla jsou dodávána ve čtyřech základních šířkách, a to: 602, 702, 802 a 902 mm. Na přání zákazníka lze dveřní křídla vyrobit v libovolném rozměru. Hrany dveří jsou opatřeny ABS páskou nebo hlinikovými profily. Zamykání dveří je řešeno kuličkou se západkou s indikací uzamčení a nouzovým otevíráním v provedení chrom nebo nerez. Rovněž lze dveře opatřit klikou v nerezovém provedení s WC zámkem nebo se zámkem FAB. Dveřní křídla jsou zavěšena standardně na hliníkových pantech a na přání zákazníka lze dveře opatřit pružinovými panty se samozavíracím efektem v provedení nerez. Sanitární příčku LPL 24 mm lze dodat ve třech barevných variantách, a to v barvě bílé, světle šedé nebo béžové.

Přejít do fotogalerie WC kabiny LPL 24 mm

       


GPL 28 mm – dřevotřísková deska oboustranně potažená laminátem. Nosná konstrukce sanitárních příček se skládá z hliníkových profilů, které jsou eloxované v přírodní barvě nebo jsou pokryté barvou pomocí práškové metody z palety barev RAL.  Celá konstrukce sanitárních příček je usazená na nerezových stavitelných nožičkách o výšce 150 mm, které umožňují vyrovnávat nerovnosti podlahy.  Celková výška sanitárních příček činí 2050 mm.  Dveřní křídla jsou dodávána ve čtyřech základních šířkách a to: 602, 702, 802 a 902 mm. Na přání zákazníka lze dveřní křídla vyrobit v libovolném rozměru. Hrany dveří jsou opatřeny ALU profily. Zamykání dveří je řešeno kuličkou se západkou s indikací uzamčení a nouzovým otevíráním v provedení chrom nebo nerez. Rovněž lze dveře opatřit klikou v nerezovém provedení s WC zámkem nebo se zámkem FAB.  Dveřní křídla jsou zavěšená standardně na pružinových pantech se samozavíracím efektem v provedení nerez. Sanitární příčky GPL 28 mm mají širokou škálu barevného provedení. Mezi základní barvy patří: bílá, světle šedá, béžová, žlutá, oranžová, červená, modrá, tmavě šedá, antracitová a zelená.

Přejít do fotogalerie WC kabiny GPL 28 mm

       


COMPACT 10/13 mm – litý vysokotlaký laminát maximálně odolný proti mrazu, vodě a mechanickému poškození. Nosná konstrukce sanitárních příček se skládá z hliníkových profilů, které jsou eloxované v přírodní barvě nebo jsou pokryté barvou pomocí práškové metody z palety barev RAL. Celá konstrukce sanitárních příček je usazená na stavitelných nožičkách o výšce 160 mm, které umožňují vyrovnávat nerovnosti podlahy. Celková výška sanitárních příček činí 2030 mm. Dveřní křídla jsou dodávána ve čtyřech základních šířkách a to: 602, 702, 802 a 902 mm. Na přání zákazníka lze dveřní křídla vyrobit v libovolném rozměru. Celá čelní strana sanitárních příček je vyrobena z vysokotlakého laminátu tloušťky 13 mm. Dělící příčky mezi jednotlivými kabinami jsou vyrobeny z vysokotlakého laminátu 10 mm. Hrany dveří jsou frézovány a při dovírání doléhají na ALU profil. Zamykání dveří je řešeno kuličkou se západkou s indikací uzamčení a nouzovým otevíráním v provedení chrom nebo nerez. Dveřní křídla jsou zavěšeny standardně na hliníkových pantech a na přání zákazníka lze dveře opatřit pružinovými panty se samozavíracím efektem v provedení nerez.  Sanitární příčky COMPACT 10/13 mm jsou dodávány v široké škále barevného provedení, dřevodekorů a také v provedení lesk (SQ povrch). Mezi základní barvy patří: bílá, světle šedá, béžová.
Vysokotlaký laminát COMPACT je dostupný i v jiných variantách jako COMPACT 10/12 a COMPACT 13 mm.

Přejít do fotogalerie WC kabiny Compact 10/13 mm

       


COMPACT 13 mm v provedení pro reprezantativní prostory -  litý vysokotlaký laminát maximálně odolný proti mrazu, vodě, mechanickému poškození. Nosná konstrukce je tvořena úhelníky v provedení nerez s horním ztužujícím nerezovým profilem. Všechny kotvící prvky jsou umístěny uvnitř kabin. Z vnější strany jsou viditelné pouze pružinové nerezové panty se samozavíracím efektem. Celá konstrukce sanitárních příček je usazena na stavitelných nožičkách v nerezovém provedení o výšce 150 mm, které umožňují vyrovnávat nerovnosti podlahy. Celková výška sanitárních příček činí 2050 mm. Dveřní křídla jsou dodávána ve čtyřech základních šířkách, a to: 602, 702, 802 a 902 mm. Na přání zákazníka lze dveřní křídla vyrobit v libovolném rozměru.  Zamykání dveří je řešeno kuličkou se západkou s indikací uzamčení a nouzovým otevíráním v provedení nerez. Sanitární příčky COMPACT 13 mm jsou dodávány v široké škále barevného provedení, dřevodekorů a také v provedení lesk (SQ povrch). Mezi základní barvy patří: bílá, světle šedá, béžová.

Přejít do fotogalerie WC kabiny Compact 13 mm

       


HPL 24 mm -  zahušťovaná, impregnovaná dřevotřísková deska typu P5 odolná vůči vlhkosti a mechanickému poškození, která je oboustranně potažená HPL laminátem (High – pressure laminate) o tloušťce 0,8 mm. Nosná konstrukce sanitárních příček se skládá z hliníkových profilů, které jsou eloxované v přírodní barvě nebo jsou pokryté barvou pomocí práškové metody z palety barev RAL. Celá konstrukce sanitárních příček je usazená na stavitelných nožičkách o výšce 120 mm, které umožňují vyrovnávat nerovnosti podlahy. Celková výška sanitárních příček činí 2100 mm. Dveřní křídla jsou dodávána ve čtyřech základních šířkách, a to: 602, 702, 802 a 902 mm. Na přání zákazníka lze dveřní křídla vyrobit v libovolném rozměru. Hrany dveří jsou opatřeny ABS páskou nebo hlinikovými profily. Zamykání dveří je řešeno kuličkou se západkou s indikací uzamčení a nouzovým otevíráním v provedení chrom nebo nerez. Rovněž lze dveře opatřit klikou v nerezovém provedení s WC zámkem nebo se zámkem FAB. Dveřní křídla jsou zavěšená standardně na hliníkových pantech a na přání zákazníka lze dveře opatřit pružinovými panty se samozavíracím efektem v provedení nerez. Sanitární příčky HPL 24 mm jsou dodávány v široké škále barevného provedení. Mezi základní barvy patří: bílá, světle šedá, béžová.

Přejít do fotogalerie WC kabiny HPL 24 mm

       


Dětské příčky – sanitární příčky jsou vhodné i pro mateřské školky, kde je nutný dohled vychovatelů. Z toho důvodů je výška dveřních křídel a dělících panelů upravována dle požadavků investora. Nosná konstrukce sanitárních příček se skládá z hliníkových profilů, které jsou eloxované v přírodní barvě nebo jsou pokryté barvou pomocí práškové metody z palety barev RAL. Celá konstrukce sanitárních příček je usazená na stavitelných nožičkách, které umožňují vyrovnávat nerovnosti podlahy. Celková výška konstrukce je ve standardní výšce dle zvoleného materiálového řešení. Dětské příčky lze vyrobit ve všech materiálových variantách, které zde již byly vyjmenované. Nejvhodnějším materiálem pro dětské příčky je GPL 28 a COMPACT 10/12 s ohledem na jejich barevné možnosti. Kování u dětských příček je možné řešit plastovou kuličkou bez možnosti uzamčení dveří, nebo standardní kuličkou se západkou v provedení chrom nebo nerez. Pro dětské příčky jsou doporučovány standardní hliníkové panty bez samozavíracího efektu, aby nedošlo k přiskřípnutí prstů.

Přejít do fotogalerie WC kabiny dětské příčky

       


Technické parametry: 

 

Cenová nabídka

V případě Vašeho zájmu o cenovou nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu, který naleznete v záložce „Kontakty“ nebo prostřednictvím formuláře, který naleznete níže. Cenovou nabídku Vám zpracujeme zdarma a nezávazně. Pro zpracování cenové nabídky nám prosím zašlete následující informace: půdorys ve formátu PDF, který bude obsahovat rozměry sanitárních příček nebo nákres příček, jméno, příjmení, název společnosti, název stavby, místo stavby, Váš e-mail a tel. kontakt.